НОВИНИ ZAKPOS
Послуги мережі ZAKPOS будуть платними! Надрукувати

Шановні користувачі!

З 10-08-2010 року послуги мережі ZAKPOS у напрямку пост-обробки будуть платними. Вартість однієї хвилини спостережень Базових станцій не залежно від інтервалу буде становити 0.06 €, що за курсом приблизно становить 0.62 грн.

Певний період часу дані від Віртуальних станцій будуть дорівнюватись даним від Базових станцій ( 0.06 € ).

Послуги мережі ZAKPOS щодо режиму реального часу певний час залишаться безкоштовними.

З 28-07-2010 на Сервері №2 мережі ZAKPOS – http://zpos.mine.nu буде відкрито нову реєстрацію користувачів. Будуть доступні для скачування типовий Договір й Рахунок для сплати.

В період з 28-07-2010 до 10-08-2010 Сервер №1 мережі ZAKPOS – http://zakpos.mine.nu (IP: 82.207.98.217) буде працювати безкоштовно згідно попередньої реєстрації користувачів.

З 10-08-2010 року обидва Сервери мережі ZAKPOS будуть обслуговувати тільки заново зареєстрованих користувачів, які сплатили авансовий платіж. Більш детальна інформація міститься у Договорі, який можна завантажити при перереєстрації.

З усіма питаннями прохання звертатися виключно за адресою – Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Дякуємо за розуміння, колектив ZAKPOS office.

 
Геофорум-2010, Львів, Україна, 22-24 квітня 2010 р. Надрукувати
Мережа активних референцних станцій Західної України та можливості її використання для координатного забезпечення геодезичних та кадастрових робіт.
Детальніше...
 
Точність методу VRS. Практичний аналіз Надрукувати
Отже, VRS (Virtual Reference Station) — це технологія створення набору  GNSS вимірів для будь-якої точки, якщо ця точка географічно знаходиться в межах мережі перманентних станцій. Існують, чесно кажучи, деякі обмеження, обумовлені відстаннями між перманентними станціями, проте це буде написана окрема стаття.
Детальніше...
 
Україна зареєструвала перші референцні станції в EUPOS ! Надрукувати
photo

Перші п'ять референцних станцій мережі ZAKPOS зареєстровано під Державним прапором України в базі EUPOS.

http://www.eupos.hu/EUPOS-ESDB.php - загальна база станцій EUPOS

http://www.eupos.hu/stations1.php?country=ukraine -база данних Українських станцій EUPOS

 
Перша мережа активних референцних станцій в Україні: етапи становлення та початок діяльності Надрукувати

Стаття опублікована в журналі ГЕО Профіль №1 за 2010 рік, нижче статя наведена у первинному технічному вигляді.

Степан Савчук, доктор технічних наук, професор
Іван Проданець, інженер-геодезист
Іван Калинич, кандидат технічних наук

Поява RTK (Real Time Kinematic) технології у розвитку систем точного супутникового позиціонування та спільне використанням нових телекомунікаційних можливостей забезпечило широке впровадження її у різні галузі навігації, геодезії, кадастру тощо. З її появою стало можливим отримувати сантиметровий рівень координат безпосередньо під час виконання спостережень, тобто процес технологічного опрацювання зводився до мінімуму і став мало залежати від суб’єктивних факторів, що є немаловажним для широкомасштабних координатних визначень, а затрати часу при цьому  стали не перевищувати декількох секунд на одній точці.

Детальніше...
 
GNSS Calendar Надрукувати

Шановні користувачі !

На нашому сайті додано лінк на GNSS-календар , до якого є вільний доступ. У Вас є можливість завантажувати Швидкі орбіти GPS супутників вже за позавчора й, звичайно, Швидкі й Фінальні орбіти супутників систем GPS та GLO з затримкою в два тижні.

 
Запровадження додаткового сервера ZAKPOS Надрукувати

Шановні користувачі!
З метою забезпечення більшої стабільності доступу до сервісів ZAKPOS – створено два незалежні сервера ZAKPOS: http://zakpos.mine.nu та http://zpos.mine.nu .

photo
 

 
Запровадження додаткового каналу зв’язку для сервера ZAKPOS Надрукувати

Шановні користувачі!
З метою забезпечення більшої стабільності доступу до сервера ZAKPOS – http://zakpos.mine.nu ,  з 12:00 19-02-2010 у роботу введене додатковий канал зв’язку. Сервер ZAKPOS отримав ще одну адресу - http://zpos.mine.nu .

photo

 
ZAKPOS – робота у режимі RTK – основне призначення VRS-мережі Надрукувати

Наступний матеріал не ставить за мету пояснення принципів та теорії застосування режиму RTK. Я роблю умовне припущення, що користувачі знайомі з RTK, що їм відомо, що режим RTK дозволяє миттєво отримувати точні координати в полі уникаючи подальшої обробки в офісі.

До речі, надання сервісу RTK є головним направленням роботи VRS-мережі ZAKPOS. Більш поширений матеріал по теорії режиму RTK обов’язково з’явиться на цьому сайті але трішечки згодом. А тепер переходимо до практики.

Користувач має ровер з контролером та зв’язок с кастером VRS-мережі ZAKPOS –zakpos.mine.nu:2102. Приклад наводиться з використанням контролера Trimble TSC2, який входить до складу двочастотного двосистемного (GPS + GLO) роверного комплекту Trimble R8 з вбудованим мобільним модемом. На контролері встановлено ПЗ Trimble Survey Controller v.12.46.

Детальніше...
 
Зміни на кастері ZAKPOS Надрукувати

В зв'язку з отриманням нових міжнародних вимог щодо назв маунтпойнтів у складі кастера, ZAKPOS office змінив назви маунтпойнтів на кастері ZAKPOS - zakpos.mine.nu:2102. Введено скорочену назву мережі ZAKPOS - ZPOS. У відповідному розділі сайта наведено нові назви. Відповідні зміни безпосередньо на кастері ZAKPOS будуть введені в дію до 08-02-10. Дякуємо за розуміння!

 
Шановні користувачі ZAKPOS! Надрукувати
На даний момент сайт меріжі ZAKPOS продовжую роботу у "безкоштовному" режимі. Встановлення тарифів у RINEX-магазині має виключно тестовий характер Доволен Адміністрація ZAKPOS office буде вдячна Вам за конструктивні поради стосовно переведення сайту на комерційні рейки Доволен Ваші побажання, зауваження й пропозиції обов'язково будуть враховані. Нагадуємо нашу адресу для листування: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. Користувач, який наведе детальний приклад застосування даних мережі ZAKPOS у своєму бізнесі за певний період часу, однозначно отримає суттєві знижки й бонуси в подальшій роботі Подмигиваю
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 85 - 101 з 101